Моите интереси

Go down

Моите интереси

Писане  Бухтичка on Пон Сеп 08, 2008 5:41 am

Няма ли да е чудесно да намерите хора със сходни интереси? Кажете от какво се интересувате и може с малко късмет да намерите нови приятели! flower

Аз се интересувам от Япония като цяло. Чайната церемония, Аниметата и Го са мои хобита. Обичам да спортувам и да организирам карнавали. Любимият ми празник е Вси Светии, на 31 Октомври. Тогава имам възможност да се облека по-шантаво и да не привличам толкова вниманието, както другите дни от годината.
cat

Брой мнения : 41
Местожителство : В кошмарите ти
Registration date : 03.09.2008

Вижте профила на потребителя http://ninjafighters.site-forums.com

Върнете се в началото Go down

Re: Моите интереси

Писане  G-Dragon on Пон Сеп 08, 2008 9:50 am

Така ... мойте хобита са ... анимета,япония,шоги и боините изкуства ...

G-Dragon

Брой мнения : 2
Registration date : 08.09.2008

Вижте профила на потребителя

Писане  ninjazmeq on Пон Сеп 15, 2008 12:26 pm

Така аз съм зарибен по бойни изкуства,airsoft,карам ски и уча Японски (уж) Very Happy .Иначе в свободното си време пия бира (бира rulzz) beer и правя сайтове Laughing (тва с сайтовете беше полу на базик) Very Happy .
ninjazmeq

Брой мнения : 26
Registration date : 07.09.2008

Писане  Бухтичка on Чет Сеп 18, 2008 5:43 am

На мен ли ми се струва или има някаква мода всички да започват постовете си с "Така..."?!? Neutral huh1 И за да не е спам:
Малко хора знаят, че колекционирам всякакви оръжия (колкото по-остри или мощни - толкова по-добре Razz ), жаби (плюшени и керамични) и обичам да правя караоке състзания с приятели. band ( drunk1 )

Брой мнения : 41
Местожителство : В кошмарите ти
Registration date : 03.09.2008

Вижте профила на потребителя http://ninjafighters.site-forums.com

Писане  Exodus on Съб Авг 08, 2009 4:14 am

Моето хоби е бойните искуства. Желанията ми са да отида в Япония (държавата, която харесвам най-много). Искам да живея там и да съм част от японските култури. През свободното си време спортувам или седя на компютъра с цел да науча нещо повече. Уча няколко езика като сега сериозно се замислям дали да започна с руският език за да изпълня една от мечтите си... Преди се занимавах с програмиране, с компютъра като цяло, но вече не ме влече толкова силно и се отказах. Ходя на народни танци за да видя малко свят (обикаляме много в чуждите страни Smile) Не ми се учи, кои знае какво, защото не всичко в училище, което учим ми допада, на няколко теми съм самоук (като БИ например) нямаме учители (отказаха се, няма хора) Ходил съм 3 години на карате, след което започнаха да идват все по-некадърни лапета, които не знаеха на кои свят се намират (следователно упражненията ни бяха все едни и същи Evil or Very Mad )
Exodus

Брой мнения : 12
Местожителство : Tutrakan, Bulgaria
Registration date : 14.07.2009

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

- Similar topics