Правила на форума

Go down

Правила на форума

Писане  Бухтичка on Пет Сеп 05, 2008 1:07 pm

Не се плашете от заглавието, просто това е мястото, където Администраторите ще споделят с Вас основните правила на форума, за да може да общуваме на едно добро ниво. Препоръчително е да ги спазвате или поне да се стараете да го правите, тъй като Администраторският екип ще следи за нарушения, имайки пълномощията да налагат наказания. Повярвайте ми, не искате аз да ви пляскам... ^^

1. БЪЛГАРСКИ ФОРУМ, ВСЕ ПАК
Ако още не сте го осъзнали, това е българси форум и се пише САМО НА КИРИЛИЦА. Не се толерират никакви постове на латиница или влкючващи думи или цели изречения написани така: "Мн0гo сЪm г0т!na." - или подобни.

2. ПРАВОПИС
Нека не си тровим живота едни-други и да пишем така, че тези, които ще четат поста след нас да разбират какво сте искали да кажете. Ако не сте сигурни за правописа на дадена дума, моля проверете я на някой от безчетните онлайн речници, като този -> http://www.vanyog.com/grammar-bg/online/index.php Благодаря ви предварително!

3. ЦЕНЗУРА
Моля ви, дори и да ви липсват първите 7 години възпитание, не го показвайте тук. Особено искам да наблегна на това, че във форума е възможно да има много непълнолетни потребители, както и малки деца. Нека не убиваме всичко свято в тях. Ако тооолкова много ви се наложи да пуснете някоя пикантна реплика, поне я цензурирайте с уникалната звездичка -> *

4. СПАМ
Имали сте скучен ден и много свободно време. Решили сте, че няма да е зле да прегледате всички теми и да драснете по едно постче от типа "Да, и аз така мисля." или "Не е вярно!", за да вдигнете статистика за написани постове. Е, ще ви изненадам - при такава проява на вас ще бъде поставена забрана за писане във форума за няколко дни, а при по-нататъшни прояви - следва бан.

5. МУЛТИ ПОСТ
Под "Мулти пост" се разбира два ваши поста в дадена тема, които следват непосредствено един след друг. Иначе казано: нямате право да пишете в дадена тема, в която вие сте писал последно. Трябва да изчакете друг да пише, преди да имате право да поствате. При наличие на мулти постове, Администратор ги изтрива. При системно нарушение на това правило - следва наказание.

6. КАРАЙ ПО ТЕМТА
Когато пускате теми в дадена кетегория или форум, моля, преценявайте дали е за там. С други думи - дали е по темата, която се разисква.

7. РЕКЛАМНА ПАУЗА
Няма нищо лошо в това да се рекламират други сайтове и форуми, но това не е мястото. За реклами си има цяла индустрия. Няма нищо лошо да обсъждаме други подобни форуми или сайтове, но ви моля да не правите цели теми с тази цел.

Ако има още нещо, ще се добавя в темата, където ще можете да се информирате. Надявам се, да не съм ви стресирала с горния списък. Благодаря ви за разбирането!
:o

Брой мнения : 41
Местожителство : В кошмарите ти
Registration date : 03.09.2008

Вижте профила на потребителя http://ninjafighters.site-forums.com

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics